Adsl kavramı ile birlikte ülkemizde artan internet kullanımı, bu alandaki talebin daha da artmasıyla birlikte farklı bir boyut aldı. İnternet hızındaki yetersizlik, alt yapı çalışmaları ile birlikte daha hızlı internet hizmeti ile giderildi.

TTNET Fibernet
TTNET Fibernet

Daha önceki dönemlerde alt yapı çalışmalarının çok maliyetli olması ve talep yoğunluğunun henüz oluşmaması gibi sebeplerle ülkemizde kullanılamayan fiber internet kavramı ile de bu dönemde tanıştık. Birçok firma tarafından alt yapı yatırımı yapılan Fiber optik internet hususunda ise yine en başarılı firmalardan birisi TTNET olmayı başardı.

Hazırladığı güçlü fiber optik internet kullanımı alt yapısının yanında, uygun fiyatlarda kullanım seçenekleri sunan ve çeşitli kampanyalar ile müşterileri için Fibernet kullanımını daha cazip hale getiren TTNET yeni yılda da en başarılı firmalar arasında yer almayı başarıyor.

Fiber optik internet konusunda hizmet adını TTNET Fibernet olarak özelleştiren ve müşterileri açısından uygun kampanyalara imza atan TTNET, kullanım yaygınlığı konusunda da büyük bir özen göstermekte diyebiliriz. Geçtiğimiz yıllarda başlayan alt yapı çalışmalarına her geçen gün yeni bölgeler eklenmeye devam ediliyor. Artık çok daha fazla bölgede TTNET Fibernet kullanılabilir hale geliyor.

Tabi ki bu noktada değinmemiz gereken hususlardan bir tanesi de Fibernet nerelerde var? hususu olacaktır. Henüz ülkemizin tamamında hizmet verilememekle birlikte büyük bir kısmında TTNET Fibernet internet hizmetinden faydalanabilmekteyiz.

TTNET Fibernet hizmeti özellikle büyük şehirler başta olmak üzere birçok ilimizde kullanılabilir durumda ve halen çalışmalar da devam etmektedir. Fakat bulunduğunuz bölgede Fibernet hizmeti verilip verilmediği konusunda net bilgi almak isterseniz TTNET sitesi üzerinden sorularınızı iletebilir ve Fibernet başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.