Dünyanın en büyük 2.sosyal ağı olarak nitelendirilen Twitter, ayda 200 milyon aktif kullanıcı ulaşmış durumda.. Her geçen gün yenilikler ile kendini tanıtan Twitter, dünya gündenminden tutun ünlülere kadar bir çok kişinin nabzını tutmaya devam ediyor..

Ortalama 9 ay önce aktifk ullanıcı sayısını 140 milyon olarak açıklayan Twitter 9 ayda bu kadar gelişmelerini büyük bir başarı olarak değerlendiriyor. Ayrıca Twitter ekibi kullanıcıları için Gezegenin Nabzı olarak isimlendirerek teşekkürlerini sunuyor.

 

twitter
twitter

Mobil olarak Facebook’tan önde olmayı başaran Twitter ileride bu sayının daha da artacağını düşünüyor. Şunuda belirtmekte fayda var Twitter kendini yenilemeye devam ederse Facebook’un elinden dünyanın en büyük sosyal ağı ünvanını alması an meselesi diyebiliriz.

Kullanıcılarına verdiği değeri kimseye vermiyor Twitter.. Büyük bir ilgiye sahip olduğundan sosyal medya birinciliği koltuğuna oturması da mümkün.

Twitter, dünyanın nabzını koruyarak farklı konsepti ile çok iyi ilerliyor. Eğer bu istikrarını kaybetmezse inanın çok çok iyi yerlede olmayı başaracak. Yeni tasarımı ise gözleri kamaştırıyor yine profil alanında kullanıcılara destek veren bir değişim olmuş. Bu değişimler Twitter’ı da kullanıcılarını da pozitif yönde etkilemekte..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.