Yeni bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Bununla birlikte twitter mikro blog sitesinde de birçok güncelleme meydana geldi.

Teknoloji çağı dediğimiz günümüzde artık bir çok insan internet üzerinden paylaşımlar yapmakta ve bu paylaşımları kitlelere ulaştırmaktadır. Bazen bu paylaşımlar ülkede gündemi oluşturmaktadır.

twitter
twitter

Sanat, spor, siyaset gibi birçok alanda uzman kişiler de kitlelere ulaşmak amacıyla bu siteleri kullanmaktadır. Kimi zaman bu paylaşımlar mizah anlayışı ile dolu olup, kimi zaman da düşündürücü paylaşımlar olmaktadır.

Yapılan paylaşımlar insanlar arasındaki mesafeleri kısaltıp, ortak bir alanda buluşmayı da sağlamaktadır. Bu paylaşımların en çok beğenilenleri de TT olarak en çok hangi konu üzerinde yazı yazıldığı hakkında kullanıcılara bilgi vermektedir.

Elbette sadece yazılar paylaşılmamaktadır. Burada video paylaşımlarıyla da kullanıcıların daha keyifli bir şekilde zaman geçirdikleri olabiliyor.

Çağın gereklerine uygun bir şekilde kendisini geliştirmekte olan twitter mikro blog sitesinin teknik ekibini tebrik etmek gerekiyor.

Duygu düşüncelerin ifade edildiği bu blog sitesi iletişimin vazgeçilmezleri arasına çoktan girdi. Geride bıraktığımız yılda neler olup bittiğine siz de buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.