İkibinli yılların başında internet sitesi yaptırmak gün geçtikçe daha pahalı bir iş halini almaya başlamıştı. İnternet sistemlerinin ve internet sayfalarının profesyonelleşmesi amatörlerin bu işten para kazanamamasına neden olmaktaydı.

Ancak 2000lerin ortası ile beraber internet sitesi yapımı ülkemizde de uzmanlar çoğalmaya başladı. Bu uzmanlar Hazır web siteleri üretmeye başladılar. Bu sayede ortaya tasarımına büyük paralar ödenmeyen ucuz web sitesi kavramı ortaya çıktı.

Ucuz web sitesi tasarımı
Ucuz web sitesi tasarımı

Bu ucuz web sitesi pazarından bir çok firma ve kişi yararlanmakta. Örneğin bir çok emlak firması hazır emlak sitesi almaktalar. Bu siteleri kolayca dolduran emlak firmaları hem müşterilerini hem de satışlarını arttırıyorlar.

Ayrıca bu siteler aynı anda binlerce müşterinin girmesine izin verdiği için hiçbir dükkanın alamayacağı kadar çok müşteri karşılıyorlar. İnternet sitesinden satışta veya iletişim kanalı olarak kullanmakta aracı eleman kullanmaya gerek kalmıyor.

Müşterilerin sadece firmanızla gerçekten iş yapmaya niyetli olanları sizinle iletişim kuruyor ve bu sayede hem iş yorgunluğu düşüyor hem de mevcut müşterilere daha çok zaman kalıyor.

5 comments on “Ucuz web sitesi tasarımı

  • Başarılı bir firma iseniz ve internette de bir beklentiniz varsa üç beş fazla verip özel ve değişik bir site yaptırmalısınız.

  • O kadar çok hazır şablon siteler varki hangisini yaptıracağıma bir türlü karar veremiyorum.wp site üzerinde daha çok duruyorum.

  • bir ilan sitesi yaptırmak istiyorum. çok profesyonel bir tasarım olmasını istiyorum. bu konuda sizden yardım alabilirmiyim.

  • Hazır internet siteleri çok ucuz hemen 1 günde herşeyiyle birlikte internet sitesi sahibi olmak mümkün.

  • adam gibi bir veb sitesi yaptırmak istiyorsanız 1000 lirayı gözden çıkarmalısınız. hazır sitelerden hiç bir yarar gelmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.