Gelişen ortamlar gün geçtikçe insanları daha fazla etkisi altına almaktadır. Farkında olmasak da bu değişimin içerisinde bulunmaktayız. Teknolojinin sürekli değişim halinde olması bizi daha fazla gelişmeye itmektedir. İnternet üzerinden istediğimiz her şeye rahatça ulaşabilme fırsatı vermektedir. Bu teknolojik gelişme ile sanal ortamda satın alma imkanı sunmaktadır.

İnternet üzerinden satın alma işlemlerinde para transferi imkanı sunan

ukash kart
ukash kart

çoğu alışveriş sitelerinde kullanılan ön ödemeli kart sistemidir. Ön ödemeli olan bu kart dünya çapında bir çok site kullanılmaktadır. Güvenirliği çok sayıda kişi tarafından tescil edilen bu yöntem hemen hemen çok sayıda sitenin para transferi yöntemleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

 

İnternet üzerinden bir çok siteler vasıtasıyla istediğimiz ürünleri en uygun fiyata satın alma avantajımız vardır. İşte bu fırsatları kredi kartı olan insanlarımız değerlendirmekte ne yazık ki olmayan insanlarımız bu avantajlardan yararlanamamaktadır.

Kredi kartı olmayan yada kredi kartı olup da kişisel bilgilerini vermek istemeyen birçok kişi ukash sipariş yöntemi ile internet üzerinden alışveriş yapmaktalar. Bu kart ön ödemeli ve para yatırma için en cazip seçenekleri içinde barındıran bir ön ödemeli para transferi yöntemidir. Daha çok Avrupa da kullanılan bu kart insanlara güvenilir bir satış sunmaktadır.

Artık kredi kartı olmayan insanlar bu yöntem sayesinde istedikleri ürünü uygun bir şekilde satın alabilecekler. Birçok sitede kullanılan ve on dokuz haneli pin numarasından oluşan bu sanal kart ile zamandan kar ederek alış veriş yapmak çok kolay. Bu karta sahip olmak için önce msn yada telefon aracılığıyla destek veren birimlere bağlanılarak hesap numarası alınması gerekmektedir.

Ayrıca çeşitli bankaların hesap numarası imkanı da sunularak bize en uygun bankayı tercih etmemiz sağlanmaktadır. Hesap numarası alındıktan sonra alacağımız kart bedelini bu hesap numarasına yatırmalıyız. Yatırdıktan sonra tekrardan satış temsilcisiyle irtibata geçerek bilgilerimizi doğrulatmamız gerekmektedir.

Bilgilerimiz doğrulandıktan sonra telefon numarası aracılığıyla on dokuz haneden oluşan şifremiz bizlere gönderilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. Gün geçtikçe alt yapısı daha da sağlamlaşan bu kartı logosu olan her sitede kullanılabilinen bir sistemdir. Son derece güvenir bir sitem olduğunu internet üzerinden kullanıcı yorumlarına bakarak görebilirsiniz. Kullananları oldukça memnun ederek gittikçe cazip hale gelmektedir.

Para transferleri ile ilgili daha geniş bilgilere http://www.by-ukash.com adresini ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür. Ayrıca bu kartlara nasıl ulaşabileceğiniz, fiyatları, kullanım şekiller ayrıntılı olarak bu sitede belirtilmiştir.

3 comments on “Ukash kart nasıl alabilirim?

  • Güzel bir sisteme benziyor fakat ben parçada vermiş bulunduğunuz linke giriş yapamadım. Acaba sorun bende mi ?

  • Eğer bu ukash kart her türlü sitede kullanılabiliyorsa. Bir sitede çok beğendiğim bir çanta vardı. Kredi kartı kullanmadığım için alamıyordum. Oradan alabilirim artık çantamı 🙂

  • Biliyordum ben bu sistemi. Daha önce duymuştum. Ama kullanmak kısmet olmadı henüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.