Suların akışını durdurmak, serbest bırakmak ya da isteğe göre akışını ayarlamak için yarayan aletlere vana denmektedir ve ülkemizdeki vana şirketleri arasında kaliteli bir yere gelmiş olan Batu vana 1978 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Batu vana hizmet ve kalitelerine bir öncülüğe imza atarak başlamıştır ve daha önceden Türkiye’de üretimi olmayan buhar kapanının üretimini ilk defa yaparak ülkemizi dışa bağımlı bir ülke yapmamak yolunda ilerlemiştir.

batu vana
batu vana

1988 yılında Batu vana üretimlerine bir yeni vana çeşidi daha ekleyerek küresel vana üretimine geçmiştir. Sürekli araştırma ve kendini geliştirmekte olan bir şirket konumunda olan Batu vana ihtiyaç duyulan vana çeşitlerini üretebilmek için büyük çalışmalar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

2000li yıllara kadar bu üretimlerini ve araştırmalarını devam ettiren Batu vana 2000li yıllardan sonra da yeni vana çeşitlerinin üretimleriyle karşımıza çıkmıştır ve sanayide hem öncülük etmiş hem de ülkemizin kalkınmasında katkıda bulunmuştur.

Batu vananın yapmış olduğu çalışmalar ve üretilen vana çeşitleri için daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz www.batusan.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments on “Vana çeşitlerinin öncüsü

  • Yeni yazlığım için vana almayı düşünüyorum. Vana alırken nelere dikkat etmeliyim ?

  • Evimizi vanaları değişecek ama fiyat konusunda internette pek fazla bilgi yok. Banyo ve tuvalet için vana fiyatları alabilir miyim?

  • İsminizi daha önce duymuştum. Kendime ait bir evim yok ama olursa ilk sizden almayı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.