Dürüst ve profesyonel hizmet sloganıyla hareket eden, Gold Data veri kurtarma merkezi; kurulduğu günden bu yana on binlerce kişiye bireysel ve kurumsal düzeyde veri kurtarma hizmetleri vermiştir ve profesyonel hizmetini sunmaya devam etmektedir.

Verilerinizin silinmesi, hard diskinizin yanması ya da daha farklı sorunlarınızda verilerinize yeniden ulaşmanız için kalıcı çözümler üreten Gold Data, sizin problemlerinizde de yardımcı olmak için sizi bekliyor.

veri kurtarma
veri kurtarma

Eğer bilgisayarınızda veri kaybı yaşıyorsanız ve yeniden verilerinize ulaşmanız gerekiyorsa; yapmanız gereken şey çok basit. Veri kurtarma hizmeti sunmakta olan Data Gold size büyük bir gizlilik içerisinde ve titizlikle hizmet vermek için, sadece hard diskinize ihtiyaç duyuyor. Sorun yaşadığınız hard diski bilgisayarınızdan çıkararak koruma altına almak üzere firma kargo adresine kargolamanızın ardından yazılımsal ve donanımsal düzeyde çalışmalar yapılacak ve verileriniz kurtarılacaktır.

veri kurtarma fiyatları konusunda da birkaç şey söylememiz gerekirse eğer, yaşadığınız problemin zorluğu çalışmanın bedelini etkileyen en önemli etken olacaktır. Yazılımsal problemler, donanımsal problemlere göre daha az maliyetli olacağı için çok daha uygun fiyatlara bu hizmetleri alabilirsiniz.

Profesyonel veri kurtarma hizmeti için ise Gold Data veri kurtarma firmasına http://www.goldverikurtarma.com adresinden ulaşabilirsiniz.

3 comments on “Verileriniz artık güvende

  • Fiyatları pahalıdır yeniden düzenlerim bilgilerimi diyordum fakat fiyatlar gerçekten ucuz ve teknik destek de veriyorlar.Mükemmel

  • Bu işi hakkı ile yapan nadir firmalardan galiba Gold Data’dır.İki defa donanımsal sorunlar yüzünden çalıştık ikisinde de kusursuz sonuçlandırdılar.

  • Neden o kadar uğraştığım dosyalarım dan olayım ki hemde bir bilgisayar sorunu yüzünden neyse ki Gold Data var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.