Artık tatilcilerin de bir arama motoru var. Seyahat ile ilgili tüm markalara ait ilanları, ihtiyacınız olan detayda   bir arada bulabileceğiniz Vooyaj.com hizmete girdi. Sitede binlerce ilan arasından detaylı arama yapabiliyor, alternatifleri karşılaştırıyor ve size uygun ilanı tıklayarak ilanı veren firmanın web sitelerine yönlendiriliyorsunuz.

 

Yeni hizmete giren Vooyaj.com arama motoru tatilciler için Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Site, kullanıcılarına seyahat ile ilgili tüm markaların ilanlarına, ihtiyaclarına paralel  detayda   bir arada bulmaya olanak sağlıyor. Sade tasarımı, sempatik VOo karakteri, dinamik alt yapısı ve kullanıcı dostu navigasyonu ile site şimdiden tatilcilerin vazgeçilmez arama motoru haline geldi. Sitede nihai tüketicilerin yanı sıra ve profesyonel tüketiciler için de ayrı yönlendirmeler bulunmakta.

Vooyaj.com’da binlerce ilan arasından detaylı arama yapabiliyor, alternatifleri karşılaştırıyor ve size uygun ilanın tıklayarak ilanı veren firmanın web sitelerine yönlendiriliyorsunuz.

Kapsamı oldukça zengin planlanan sitede yurt içi ve yurt dışı tur operatörleri, oteller, cruise firmaları, uçak ve otobüs şirketleri kısacası tatil ile ilgili tüm firmaların ilanları mevcut.

Vooyaj.com ile tatile çıkmak artık çok kolay.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.