İnsanları yaşam evreleri içerisinde vücutlarında görmek istemedikleri ya da bu sıkıntılarsan kurtulmak istemedikleri anlar olmaktadır. Özellikle vücutlarında çil ve leke izleri bulunan insanlar bu sıkıntılarını kimi zaman kulaktan dolma yöntemlerle gidermeye çalışmaktadırlar.

VÜCUTTAKİ LEKELER
VÜCUTTAKİ LEKELER

 

Vücuttaki leke ve diğer izleri yok etmek Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Ercin ÖZÜNTÜRK ve Özel Erlamer Polikliniği ile artık çok daha kolay.  Özel Erlamer Polikliniği,  başta leke tedavisi olmak üzere birçok deri hastalığı alanında tedavi hizmeti sunmaktadır.  Gelişmiş birçok tedavi yönteminin uygulandığı Poliklinikte, Dövme silme işlemi de başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Özel Erlamer Polikliniğinde olumsuz komplikasyonlara neden olmayan Revlite Q Switch Nd-Yag Lazer tekniği uygulanmaktadır. Tedavi genel anlamda, 3-4 hafta aralarla 4 ila 6 seanstan oluşmaktadır. Dövme silme işlemi ile ilgili dikkate alınması gereken en önemli konu, uzman ve deneyimli ellerde yapılması gereken bir işlem olduğudur.

Çil Tedavisinin de yapıldığı Poliklinik hakkında detaylı bilgi almak ve daha parlak bir cilde sahip olmak için sizde Özel Erlamer Polikliniğine ait internet adresini ziyaret ederek randevunuzu alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.