Windows 8 işletim sistemli cihazlarda yer alan Bing Servisleri, Microsoft tarafından ileri düzeyde detaylı bir güncelleme geçirmiş durumda..

Microsoft tarafından güncellemesi yapılan ve kullanıcılara sunulan Bing Servisleri’nin yeni versiyonunda ; Lonely Planet’ten alınan mekan bilgileri, TripAdvisor’ dan alınan PoI görüşleri, otel ve uçuş bilgileri, hava durumu vb. yenilikler yer alıyor. Bu uygulamaların yanında dünyadan spor haberleri uygulaması, finans haberleri uygulaması, haftalık-aylık genel hava durumu uygulaması ve Bing Servisleri haber bülteni uygulamasına ulaşmakta mümkün.

windows 8
windows 8

Windows 8 ile gelen yenilikler bunlar daha doğrusu Bing’in bize suınduğu yeni özellikler gerçekten Windows 8 çok güzel bir görünüşe ve kolaylığa sahip.. Özellikle tabletler üzerinde büyük çıkışı yakalamış durumda.

Tanıtımlarından da anlaşılacağı üzere Windows 8 büyük bir kolaylık sağlamakta insanlara.. Diğer Windows sürümlerinden kullanışlı fakat sistemsel olarak pek bir şey söylemeyeceğim çünkü böyle bir deneme gerçekleştirme fırsatı elde edemedim. Daha detaylı bir deneme de gerçekleşmemiş durumda.. Fakat görsel olarak bizleri cezbeden bir Windows serisi demeyi de söylemek yanlış olmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.