İnternet denince akla gelen sitelerden biri olan Yahoo günümüzde popülerliğini kaybetmiş ve birçok firmanın gerisinde kalmıştı. Teknolojinin gerisinde kalmak istemeyen Yahoo yöneticileri yeni çıkan Windows sürümleriyle birlikte kendisini pazarda yeniden hatırlatmakta kararlı gözüküyor. E-posta da liderliği Google’a kaptıran firma rekabette ben de varım der gibi çalışmalara kaldığı yerden devam ediyor.

Yahoo
Yahoo

Değişimin yarar getireceğine inanan firma ara yüzünü de değiştirdi. Kullanıcı dostu bir ara yüze ek olarak mor rengini de kullanan Yahoo pazarda bu yüzüyle ne kadar ses getireceği merak konusu haline geldi.

Android, iOs ve Windows 8 söz konusu olunca yazılım geliştirmeye başlanmış ve buna ek olarak yeni sürümler piyasa çıkarma hazırlıklarına başlanmıştır. Söz konusu Yahoo olunca kaliteli işler de beklememek elde değil. Liderliği diğer firmalardan alacak mı o da bir merak konusu.

Şu an eski kullanıcılarıyla yoluna devam eden Yahoo, bakalım yeni üyeler çekme konusunda ne kadar başarılı olacaklar? Yahoo’nun çalışmalarını merakla bekliyoruz. Mutlaka kaliteli bir ekip çalışması ortaya çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.