Son dönemlerin en başarılı dizilerine imza atan gülse birsel ve ekibi son derece başarılı bir dizi daha yarattılar. Daha önceki dizisi çok uzun yıllar bizde bağımlılık yapan gülse birsel bu yeni dizisi olan yalan dünya ile eskisinden daha büyük ilgi göreceğe benziyor.

yalan dünya izle
yalan dünya izle

yalan dünya dizisi yayınlandığı gece ve tekrarlarında daha şimdiden çok büyük bir izlenirlik oranına ulaşmıştır. Kanımca yalan dünya eski dizisinin bile rekorlarını alt üst edecektir. Daha şimdiden arama motorlarında yalan dünya izle kelimesi üst sıraları zorlamaya başlamıştır. Bu başarı da elbette oyuncu kadrosunun muhteşem performansı da etkili olmaktadır. Mesele bir Beyazıt Öztürk oyunculuğu asla göz ardı edilemez.

Beyaz daha şimdiden çok fazla oyunculuğu ile ilgili olumlu eleştirileri hak etmeye başlamıştır. Olgun şimşekin oynadığı ilk tipleme de çok başarılı bir oyunculuk gösterisi sunmaktadır. Hele oynadığı tiplemenin biri olan sahtekar damat rolü izleyiciyi kırıp geçirmektedir. Diğer oyuncular da keza rollerinin hakkını fazlası ile vermektedir. Sizde eğer izlemedi iseniz şimdi http://www.yalandunyaizlee.com yazarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.