yarasa gübresi yılların birikimi ve tamamen doğal olması ile ülkemizde ve gelişmiş ülkelerde organik tarım ilerledikçe kullanılmaya başlanmıştır. Tamamen doğal olan bir gübre olması nedeniyle tercih sebebi ve kullanım alanları çoktur. Tarım alanı dışında, kozmetik ürünlerde de kullanılan bir gübre olması nedeniyle faydalarının ne kadar çok olduğu görülmektedir.

Seralarda, bahçelerde, çimde, çiçekçilikte, bat guano başta olmak üzere tarım ürünlerinde rahatlıkla kullanılması dışında, yarasa gübresi kullanımın bitkilere birçok faydası vardır. Gübre işlendikten sonra kullanılması gerekmektedir.

yarasa gübresi
yarasa gübresi

Bitkilerde verimi yüksek tutması ve içerisinde fosfor, azot, potasyum oranının olmasından dolayı toprak düzenleyici olması tarım sektöründe çalışanlar için vazgeçilmez bir tercihtir. Ekili alanlardan alınabilecek en iyi verim için kullanılan gübre havaya kirlilik vermez, temizler ve faydalıdır. Kullanımı pratik ve ekonomiktir.

yarasa gübresi fiyatı, diğer gübre fiyatlarına oranla biraz daha yüksel olsa da yinede bu ürün için ekonomik olarak görülmektedir. Gübrenin kullanımı, faydaları, gerekli bilgiler ve ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz www.bat-bat.com/tr adresinden sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.