Yaz ayları yaklaşınca televizyonlarda tatil zamanı akla gelir. Önceleri yaz ayları yaklaşınca ne izleyeceğiz diye korku yaşardı televizyon tiryakileri.Oysa şimdi artık yaz aylarında da televizyon tiryakilerini sevindiren yeni diziler çekilip yayınlanıyor. Bazıları sevilirse yaz sezonundan sonra da devam ediyor.

tv akışı
tv akışı

Bazıları ise yaz bitince o da bitiyor. Ee herşey izleyiciye bağlı. O ne izlerse o olur. Yaz aylarında bir başka yenilikte tekrar tekrar yayınlanan yerli ve yabancı filmler. Gerçi yenilik kelimesini kullanmak yanlış olsa da yenilik oluyor galiba kanal sahipleri için.

tv akışını sağlarken tekrarcı olmaktan gayet memnunlar galiba. Aslında hatayı sadece onlarda da bulmamak lazım. İzleyiciler olarak yaz aylarında televizyonu protesto etsek nasıl olurdu acaba? Sesimizi duyan kanal sahipleri yayın akışını değiştirirler miydi ne dersiniz?

Bunun imkansız olacağı kanaatindeyiz ama görüşlerimizi de bildirmek istedik bir izleyici olarak. Neyse bize düşen görev sağlam yayın akışı yapan kanalları bulup onlardan ayrılmamak. Bunu da ancak http://www.tvyayinakisi.com adresinden öğreip takip edebilirsiniz. Hepinize sağlıklı kanal takipleri diliyoruz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.