Çok yüksek miktarlarda ödeme yaparak satın aldığımız araçlarımızda kimi zaman yedek anahtar problemi yaşayabiliyoruz, sıfır aldığımız araçlarda yedek anahtar veriliyor olsa da ikinci el araç almış iseniz yedek anahtar sorunu yaşayabilirsiniz. Çünkü anahtarın tekinin kaybolması gibi çeşitli durumlar sebebiyle ikinci el araçlarda nadiren yedek anahtar devri yapılmaktadır.

İşte siz de aracınızı satın aldığınızda, asıl anahtarınızın kaybolması ya da ev içerisinde bulamıyor olmanız gibi durumlarda büyük sorun yaşamamak adına yedek anahtara sahip olmalısınız. otomobil anahtarı konusunda yedek anahtar üretimi yapan firma sayısı ise çok kısıtlıdır.

otomobil anahtarı
otomobil anahtarı

Sizin için yedek otomobil anahtarı üreten firmalar önce size aracınızın ruhsatını soracak ve eğer aracın ruhsatı sizin adınıza ise yedek anahtar üretimini yapacaktır, aksi takdirde hırsızlık gibi durumlara karşı anahtar basımı yapılmamaktadır.

Bunun yanında Mini Cooper Anahtarı ve Honda Anahtarı en çok anahtar problemi yaşanan araçlar arasında yer almaktadır. Bu bilgimizin yanında size otomobil anahtarı temini konusunda profesyonel düzeyde hizmet veren bir firmayı önererek yazımızı tamamlayalım isteriz.
Özen Elektronik Anahtar ile artık otomobil anahtarınızın yedeğini üretebilecek ve kaybolma sorunlarında bütün bir gün araçsız kalmaktan kurtulacaksınız.

Özen Elektronik Anahtar firmasına ait olan resmi web sitesine http://www.otomobilanahtari.com adresi üzerinden ulaşabilir ve kendilerinin iletişim numaralarını edinebilirsiniz.

3 comments on “Yedek otomobil anahtarı neden gereklidir?

  • Mini Cooper kullanıyorum bir keresinde anahtarımı kaybettim tam bir ölümdü.Neyse ki firma sayesinde yeni bir anahtara kavuştum siz siz olun yedek bir anahtar bulundurun.

  • Benzer bir sorunu bende yaşamıştım bende sizin gibi talihsiz olarak yakalandım diyebilirim.Ama 2 adet anahtar edindim birini kullanıyorum diğeri yedekte bekliyor.

  • Yorumlara bakınca bu sorunu yalnız benim yaşamadığımı görmem sevindirici 🙂 Birde ford anahtarı bulmak çok zor.Fakat bu firma da her şey var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.