Android telefonlar, bilgisayarlar, mp3 çalar deyince akla gelen ilk isim hiç şüphesiz Apple oluyor. Apple dünyaya sunduğu teknoloji ve ortaya çıkardığı ürünler ile prestijini ortaya koyan en önemli firmalardan. Bu güne kadar gösterdikleri performans ve ortaya çıkardıkları ürünler insanları yani tüketicileri adeta her geçen gün heyecanlandırıyor diyebilir.

Apple geçtiğimiz günlerde yeni birkaç yeniliklerle karşımıza tekrar çıktı ve bizleri yine heyecanlandırdı. Ulaştıkları teknolojiyi tanıtan apple adeta gövde gösterisi yaptı diyebiliriz. Apple yeni ürünleri iPhone 5 ve iPod touch ürünlerini bize tanıttı. iPod Touch iPhone 5’te de görüldüğü gibi geniş ekranıyla dikkat çekiyor.

Yeni Apple iPod Touch
Yeni Apple iPod Touch

16:9 retina ekrana sahip olan iPod Touch 4 inç ekranıyla da gerçekten ilgi çekici bir tasarıma sahip olmuş. Dijital medya araçlarına baktığımızda donanımlarını baya bir yükseltmiş görünen iPod Touch android telefonlar kadar performansa sahip olması ve gücüyle dijital dünyaya yeni bir açılım oluşturmuş durumda. iPod Touch sınıfında diğer rakiplerine adeta göz dağı verdi ve etkileyici bir gövde gösterisine imza attı.

iPod Touch’ın bir diğer özelliğinde bahsedecek olursak o da 1080p HD video kaydı. Ayrıca mükemmel bir tasarıma sahip olan iPod Touch 6.1 mm gibi bir kalınlığa sahip olmasıylada ne kadar inceldiğini bize gösterdi. Led flash, panaroma fotoğraf çekim özelliği ve yeni renk seçenekleri iPod Touch’ın bir diğer yeni özelliklerinden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.