Artık şirket lansmanlarınız da ya da ürün tanıtım toplantılarınızda sizler için yapacağımız jingle müzik ile farkınızı kolayca ortaya koyacaksınız. Özellikle basın toplantılarında çok büyük önem arz eden jinglerlar sizin için özel olarak tasarlanır ve birebir sizin talepleriniz doğrultusunda şekillenir.

jingle
jingle

Toplantınızın ilk açılış konuşmasından önce ortama vereceğiniz jingle müziğiniz ile ön tanıtım yapma fırsatı bulup, işinizde ne kadar titiz ve önem vererek çalıştığınızı gösteriyor olacaksınız. Genelde kısa süresi olan jingler istediğinize göre düzenlenir ve son rötuşlar yapıldıktan sonra sizlere teslim edilir.

Gerek jingle müzikleriniz gerek ise reklam müziklerinizde sizlere en iyi hizmeti vermekte ve her zaman kaliteli işler çıkarmak için çalışmaktayız. Yapılan piyasa analizlerine göre, yaptıracağınız jingle müzik sizin piyasada tanınma oranınızı yüzde 20 arttırıyor. Pasta dilimi olarak baktığınızda büyük bir reklam aracı olan jingle müzikleri ve reklam müzikleri ile sizde firmanızı bir adım öne taşıtarak vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alabilirsiniz.

Yeni çıkarmış olduğunuz her ürün sizin yeni bir bebeğiniz gibidir. İlk sunumda yapacağınız benzersiz bir jingle ya da oynatacağınız akıllarda kalıcı bir reklam müziği ile daima amacınızın en üst seviyelerine ulaşmış olacaksınız. Müziği yaşam biçimine çevirmiş ve müzikten çok iyi anlayan müzisyenler tarafından hazırlanan çalışmalarınız hiç olmadığı kadar kaliteli ve farklı hazırlanacaktır. Firmanızı inceler, anlatmak istediğinizi anlar ve hamuru şekillendirip ortaya müthiş bir Show hazırlarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.