Yepyeni bir evlilik sonrasında gerçekten huzura kavuşmak ve güzel bir yaşam sürmek istiyorsanız, eviniz için de kaliteli mobilyaları satın almanız önemli bir diğer husus olacaktır. Günümüz koşullarıyla kaliteli 2012 yılı modelleriyle sizlerde yepyeni evlerinizi dizerek, yepyeni oturma gruplarından koltuk takımlarına kadar evinizin dekorasyonunu kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

Evinizin dekorasyonunu bir çift olmanızla beraber ortak zevkleriniz ile almayı başarmalısınız. Bunu başarmadığınız takdir de maalesef ilerleyen zamanla beraber yeni oda takımları satın almak zorunda kalabilirsiniz.

mobilya
mobilya

Günümüz koşullarıyla kaliteli hizmet sunmada öncü adres Çiftçioğlu Mobilya son dönemlerde mobilya sektöründe iyi yerlere gelmiş olan firmalardan birisidir. Birçok koltuk takımları modellerine buradan bakabilir, yepyeni trendlere uygun olmasıyla beraber 2012 yılına ait olan modellere de bakarak uygun fiyatlarda sizlerde yepyeni evinize gerekli oda takımı modellerini döşeyebilirsiniz.

Köşe takımları da gerçekten yeni evlenen çiftlerin alması gereken bir diğer oturma gruplarındandır. Çünkü salonunuzun geniş v büyük kalmasını istiyorsanız sadece bu durumu köşe takımları seçenekleriyle başarabilirsiniz. Ayrıca konfor ve rahatlık açısından da iyi olan bu takımlar, yeni evlenmeniz doğrultusunda güncel olarak 2-3 ay boyunca yaşayacağınız akraba ziyaretlerinde de önemli bir yer edinir.

Sizlerin evlilik için ilk olarak almanız ve beğenmeniz gereken takımlardan birisi de yatak odası takımlarıdır. 1969 yılından bu yana tecrübe kazanmış bir firma olan Çiftçioğlu Mobilya ile dilediğiniz zaman http://www.ciftcioglumobilya.com adresine girerek burada ki yatak odalarıyla ilgili olan modelleri inceleyebilir, dilediğinizi satın almak için hemen firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

4 comments on “Yeni evlenecek çiftlere mobilya önerileri

  • 3 hafta sonra düğünümüz var ve çok mutluyuz. Kardeşim kadar sevdiğim amcamın kızı evleniyor. İnternette epey bir vakit geçiren biri olarak bana uygun ve güvenilir firmaları araştırmamı istedi. Bende geniş çaplı bir araştırma yapmaya başladım. Epey bir araştırmadan sonra Çiftçioğlu mobilya ile karşılaştım. Amcamın kızına bu siteyi söyledim ve hemen irtibata geçti kendileri ile. Sağolsunlar fiyat konusundada kolaylık sağladılar ve amcamın kızı Çiftçioğlu mobilya sayesinde evini uygun ve güzel bir şekilde kurdu. Bu firmayı seçtiğimiz için çok mutluyuz.

  • Zamanında bu tarz siteler ve çeşit çeşit modeller yoktu. Birkaç parça eşya bulundumu dünyalar bizim olurdu. Zaman değişti artık isteyen istediğine sahip olabiliyor.

  • Resindeki oturma odası tam da hayallerimi süsleyen bir yapıda. Tarihi ve otantik. Acaba bu harbiden satışlarınızda var mı?

  • İsteğinize göre bir model bulduysanız, eşinizde bu modeli beğendi ise parasına bakmak bence olmaz. Kaynanaya bakmak ise hiç olmaz. Hemen almak gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.