Teknik servisler arasında en yenilikçi ve en modern hizmeti veren bir ekibe beyaz eşyalarınızı teslim etmek isterseniz ve İstanbul’da yaşıyorsanız bu sizin için hayal değil. Çünkü sektörde çalışma prensipleri ve yenilikleriyle öncü olmayı başarmış olan Çekmeköy Arçelik Servisi İstanbul’un hemen her semtinde hizmet veriyor. Sadece arızalanan beyaz eşyalarınız için değil, Arçelik marka tüm cihazlarınızın periyodik bakımları için de bu teknik servisten yardım alabilirsiniz.

Çekmeköy Arçelik Servisi
Çekmeköy Arçelik Servisi

Teknolojik donanımları nedeniyle her türlü arızayı cihazınıza hiçbir zarar vermeden kısa sürede tespit edebilen servis, onarım işlemini de aynı hızda gerçekleştiriyor. Bir teknik servisten ne bekliyorsanız en üst düzeyde karşılanıyor. Dolayısıyla bir süre sonra beyaz eşyalarınızın bozulması sizin için kabus olmaktan çıkıyor. Pendik Arçelik Servisi hizmetleri kapsamında yer alan semtlerden bir diğer. Bu bölgede de her türlü beyaz eşyanızı güvenle bu teknik servise emanet edebilirsiniz. Kapı kapı dolaşarak cihazınızı onaracak bir mekan aramanıza artık hiç gerek kalmadı. Teknik servise internet aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Arçelik Servisi olarak da hizmet veren profesyonel ekibe adresinden ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimlerinizi, ürünlerinizin onarım takibini ve servis hakkındaki tüm bilgileri bu adresi ziyaret ederek öğrenme şansınızın olduğunu da hatırlatalım. Özellikle klimalar gibi ürünleriniz söz konusu olduğunda çok daha fazla önem kazanan bakım işlemini asla ihmal etmeyin.

Cihazlarınızın bakımını ertelemeniz veya gereksiz bulmanız ileride büyük arızalara neden olabilir. Hatta parça değişimini gerektiren arızaların birçoğu cihaza yapılması gereken düzenli bakımın ihmal edilmesinden kaynaklanıyor. Bu nedenle uzun ömürlü bir ürün sahibi olmak istiyorsanız hemen teknik servisi arayarak beyaz eşya bakımında uzman olan ekip ile irtibata geçmenizde fayda var. Müşteri memnuniyetini esas alan teknik servis parça değişimini de başarıyla gerçekleştiriyor.

3 comments on “Yenilikçi ve modern hizmet

  • Dilara hanım ben yaklaşık 10 yıldır Arçelik ile alışveriş yapıyorum. Yani bütün eşyalarımı oradan alıyorum ve bir arıza çıktın mı hemen yardıma koşuyorlar. Çok teşekkürler. 🙂

  • Sevim hanım ilginiz için teşekkür ederim. 🙂 Bizde deneyelim bakalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.