Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Sinema

İstanbul’da kültür merkezleri arasında en popülerlerden birisi olan Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi sinema gösterimleri ile de her gün ilgi görmektedir. Güncel filmlerin yer aldığı Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi ulaşımda da kolay bir yerde olduğundan dolayı isteyen herkesin rahatlıkla erişim sağlayabileceği yerdedir. Bu bakımdan filmleri takip etmek, kültür merkezinde sahnelenen oyunları izlemek ya da diğer etkinlikler içip sizler de Avcılar Kültür Merkezi’ni takip altına alabilirsiniz.

Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi’nde Hangi Filmler Var?

Avcılar Kültür Merkezi için hangi filmlerin ve etkinliklerin olduğunu her ay açıklanan etkinlik takvimlerini takip ederek öğrenebilirsiniz. Ardında ise gitmek istediğiniz dönemlerde, belirtilen ulaşım seçeneklerini kullanarak erişebilirsiniz.

Barış Manço Kültür Merkezi Konumuna En Yakın Durak Hangileri?

Toplu taşıma araçlarını kullanarak Barış Manço Kültür Merkezi’ne gitmek isteyen kişiler için en yakın duraklar İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsü olmaktadır 856 metre uzaklıkta olan bu ilk durakta, 12 dakikalık bir yürüme mesafesi ile Barış Manço Kültür Merkezi’ne ulaşılabilir. Diğer yakın durak ise yine İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsü içerisinde bulunan Beylikdüzü durağıdır. Bu durağın kültür merkezine uzaklığı ise 1044 metredir ve yaklaşık 15 dakikalık bir yürüme mesafesi ile Barış Manço Kültür Merkezi’ne erişim sağlanabilmektedir. Barış Manço kültür merkezi gitmek isteyen kişilerin 76o otobüsünü kullanması gerekir. En yakın geçen otobüs o olduğu gibi sefer saatleri de oldukça sıktır.

Tren ve Marmaray ile ulaşmak isteyen kişiler de yine Barış Manço Kültür Merkezi ulaşılabilir. Metro hatlarında ise M1a ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi Sinema Takvimi

Avcılar’da bulunan Barış Manço Kültür Merkezi, Avcılar Belediyesi’nin yönetimindedir ve özellikle internet üzerinden gerek etkinlikler gerek seanslar ile ilgili bilgi almak isteyenler Avcılar Belediyesi tarafından hazırlanmış olan kültür sanat sayfasına göz atabilmektedir. Buna ek olarak pek çok farklı sinema web sayfası ve uygulamasında da yer alan Barış Manço Kültür Merkezi’nde hangi etkinliklerin olduğunu kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Merkez içerisinde sinema olduğundan dolayı gün boyunca uygun saatlerde film bulunabilmektedir. Hangi filmlerin oynadığını, filmlerin saatlerini ilgili kültür sanat merkezlerinden ve özel sitelerden öğrenebilirsiniz. Katılmak istediğiniz bir filme internet üzerinden direkt Barış Manço Kültür Merkezi için sinema bileti satın almanız da mümkündür. Farklı sanatsal etkinliklerin yer aldığı Barış Manço Kültür Merkezi kolay erişilebilirliği ve yoğun takvimiyle kültür sanat ihtiyacınızı kolayca giderecek.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.