Ayakkabı modası 2013

AYAKKABI MODASI

Günlük yaşantımızda oldukça fazla kullandığımız ayakkabılar bizi için en önemli aksesuarlardan biridir. Bu ayakkabıların rahat ve kullanışlı olması kadar şık ve modern olması da oldukça önemlidir. Günün modasına uygun olanlar bireyler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Rengârenk ve şık tasarımlar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. 2012 yaz aylarında en fazla kullanılan renkler kişilere göre farklılık göstermiştir. Sade modelleri seven kişiler için doğal renkli ayakkabılar kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Parıltılı ve şık modellerden hoşlananlar için payetler, ayrıca abartılı modelleri tercih edenler için de taşlı modeller piyasaya sunulmuştur.

Ayakkabı dünyası modasını etkileyenler arasında renk dışında topuklar da yer almaktadır. Alçak ve yüksek topuklar, düztabanlı modeller, dolgu topuklar ve platform topuklar 2012 modasında gündeme oturmuştur. Örgü ayakkabı modelleri de son zamanların en gözde ürünleridir.

0COEn Ayakkabı modası 2013

Özellikle plajlarda son yıllarda kullanılan örgü çantaların modellerinden ve renklerinden yola çıkılarak örgü ayakkabı modelleri üretilmiştir. Bu modellerin birbirinden farklı oldukça çok çeşidi bulunmaktadır. 2012 yılına özel tasarlanan ayakkabı modelleri birçok kıyafetle uyum sağlamaktadır. Spor giysilerinizle kullandığınız ayakkabınızı özel günlerinizde üzerinize giyeceğiniz kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz.

Bayanların rahat edebilmeleri düşünülerek birçok kıyafetinizle kullanabileceğiniz modeller üretilmiştir. Ayakkabı konusunda karar vermek oldukça zordur. Çok fazla model ve marka bulunduğundan dolayı en moda olan ayakkabılar seçilmektedir. Ayrıca bu yılın kış koleksiyonları içerisinde dinamik tasarımlar dikkatleri üzerine çekmektedir. Farklı materyaller de ürün tasarımlarında kullanılmıştır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.