Biorezonans

Biorezonans

Hücreler,dokular,organlar vs.. İnsanın organizması farklı elektromanyetik frekansları yayar ve bunların hepsi kendine has farklı frekanslara sahiptir. Bunların hepsi birlikte hastanın genel durumunu belirler. Bu ise hastanın bireysel frekansıdır. Hasta olan birey ve sağlıklı olan bireyin frekans yapıları tamimiyle farklıdır. Hastanın frekans örneğinde saklanan yabancı frekanslar yani Alerjenler, virüsler, bakteriler, amalgam, mycosis, toksinler v.s. normal frekans düzenini bozarlar.

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğundan dolayı kimyasal ilaçlar kullanılmaz. BİOREZONANS yöntemi elektromanyetik frekanslarla uygulanır. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadar olduğu için hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir böylelikle birbirinin tam tersi olan iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Bu sayede bütün zararlı maddeler vücudumuzdan temizlenmiş olur. Bununla birlikte vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilip kişiye aktarılır. Bunun sonucunda da bağışıklık sistemimiz güçlenmiş ve desteklenmiş olur.

Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme anlamına gelir. Artık tün yaşamın gerçek kaynağının enerji olduğu bilinmektedir.

Hakkında Ne Biliyoruz?

Biorezonans cihazı tedavi sürecinde madde sadece enerjinin çok yoğun bir formu ve dolayısı ile ölçülebilen, tartılabilen bir madde olarak insan vücudu da yoğunlaşmış bir enerji alanı yani elektromanyetik bir alan yaratmaktadır. Bu alandan yayılan ossilasyon veya frekans denilen titreşimler saptanabilmektedir. Bu titreşimler kaydedildiği için bu frekanslar hücreler arasındaki bilgi alışverişini sağlamakta dolayısı ile tüm biyokimyasal yani maddesel süreçleri yönettiklerinden dolayı bu bilgi alışverişi düzeyine etki etmektedir. Bu tedavi etkisi hücrenin frekansı ile cihaz tarafından vücuda gönderilen frekansın rezonans yani uyum içinde olabilmesi ile gerçekleştirilir.

Bu sistem yönetiminde elektromanyetik dalgalar kullanarak alerji testi yapılır. Dolayısıyla b u testin esas farkı da bünye üzerindeki esas kötü etkiyi yaratan gizli alerjilerin de ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Farklı Bir Yöntem

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu hedefiyle kimyasal ilaçlar kullanılmaz. ElektRomanyetik frekanslarla uygulanır. Biorezonans cihazından yayılan elektRomanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrlesir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgi kapasitesi vücudumuzdan temizlenmiş olur. Hem de vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda belirleme edilen sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Sonuç olarak ğ bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak. iyileşme anlamına gelmektedir.

Tedavi Edilen Hastalıklar

Tedavi yöntemlerinden biri olan Biorezonans, hücreler arasındaki ve vücudun tümü arasındaki iletişimi bozan yabancı frekansların ortadan kaldırılması gövde üzerindeki stresi ortadan kaldırır ve sistemin düzgün biçimde işleyebilmesini sağlar. Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da ortaya gelen hastalık sistemin üzerindeki stresin ortadan kaldırılması ile geriye döndürülebilir. Biorezonans önce gövde üzerinde nasıl bir baskı olduğunun araştırmasını yapar. Bu baskı ağır metaller, alerjiler, zehirli maddeler, enfeksiyonlar, az tanınmış parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanılan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide ortaya getirdiği etkiler olabilir.

Önceki İçerikBiorezonans Ücreti
Sonraki İçerikBiorezonans ile detoks
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.