Casio G Shock

Yılların saat üreticisi olan casionun özel olarak çıkarmış olduğu bir seridir. Casio g shock isminden de anlaşılacağı üzere seri şoklara dayanıklı bir üründür. Düşmelere, darbelere, basınca ve pek çok ağır muameleye karşı direnç gösterebilir. Bu saat modeli sivil kullanım için yapılmamıştır. Genellikle extreme spor yapanlar ya da askerler tercih etmektedir. Ama spor giyimle de çok şık durmaktadır.

Bu ürüne saat demekten ziyade İsviçre çakısı diyebiliriz. İçinde güneş enerjisiyle şarjdan, atomik oranlarda hassas kronometreye, basınç ölçerden, bluetooth a kadar pek çok özellik yer almaktadır. Casio çıkardığı her yeni modelde ürününün üstüne yeni bir özellik eklemektedir. Ürünün olağanüstü sağlamlığıyla ilgilide çok fazla efsane internette dolanmaktadır. Eğer doğada yanınınız da olması size güven verecek bir saat arıyorsanız bu saati tercih edebilirsiniz

Şıklık ve Sağlamlık

Günümüzde eşine az rastlanan derece sağlam ve sunduğu veriler zamanla değişmediğinden cebinizde her zaman güvenilir bir yardımcı istiyorsanız bu saat tam size göre. Günlük kullanımda da tercih edilebilir ama içinde o kadar özelliği sığdırmak saati biraz kaba bir hale getirmiş. Eğer böyle bir saate ihtiyacım var diyorsanız serinin farklı modelleri sitemizde mevcut. Hoşunuza giden modeli gözünüz kapalı alabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.