Dinlenesi müzikler

İnternet hızındaki artış Online müzik dinleme sitelerine de aynen yansımış durumda. 2000 lerin başında online müzik dinleme siteleri mono yayın yaparken bugün stereo ve 5.1 surround kalitesinde müzik dinlenebiliyor.

 

Online Müzik Dinle

Örneğin Manganın şarkılarında flüt, bateri, elektro gitar, trampet, elektronik org, piyano, akustik gitar, bas gitar, darbuka, def ve ritimler için turntable kullanılıyor.

Manganın şarkılarını tam keyfi ile anlayabilmek ve dinleyebilmek için iyi bir online müzik dinleme sitesi kullanmak gerekli.

Cezanın şarkılarında da stüdyo altyapısı Türkiye’nin en profesyonel kayıt uzmanları tarafından yapılıyor. Bu sayede şarkıları alt yapısında her dinleyişte farklı bir enstrümanın ve arka vokalin sesi duyulabiliyor.

Cezanın şarkılarını içeren Meclis-i Ala İstanbul, Anahtar, Med-Cezir, Rapstar, Feyz Al, Yerli Plaka, Evin Delisi, Bomba Plak, Onuncu köy albümlerinin her biri en iyi stüdyo şartlarında kaydedilmiş durumda ve bu şarkıları tam anlamıyla özümsemek isteyen Ceza hayranlarının şarkıları iyi bir online müzik dinleme sitesinden dinlemeleri şart. Ayrıca Cezanın yaptığı Dj Funky C, Fjarde Varlden featleri de en iyi şekilde bu sitelerden dinlenebilir.

Önceki İçerikVur vur inlesin
Sonraki İçerikEn Hit Müzikler
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.