Dokunmatik En Ucuz Telefonlar

Çeşitli programların kullanılabildiği dokunmatik telefonlar, klasik tuşlu telefonların ardından piyasanın hakimi durumunda. Şu anda markalar tarafından çok farklı özelliklerle üretilen bu telefonlar, özellik ve fiyat kriteri dahilinde farklılık içeriyor. Kişilerin telefondan beklediği özelliklere göre etiket fiyatında yükseliş olabileceği gibi Apple gibi isim yapmış markalardan yana tercih yapacak kişilerin belirli seviyelerin üzerine çıkması zorunlu. Fakat marka ve özellik noktasında herhangi bir kriteri olmayan kişiler için yeni telefon alırken öncelikli kriter fiyat. Bu bakımdan dokunmatik en ucuz telefonlar gibi çeşitli araştırmalar sayesinde en uygun ve ihtiyacı karşılayacak bir model belirlemek mümkün.

Dokunmatik En Ucuz Telefonlar Hangisi?

Dokunmatik telefon almak isteyen kişilerin fiyat kriteri varsa dokunmatik en ucuz telefonlar listesine göz atılması yeterli olacaktır. Böylece en ucuz telefonlar arasından beğenilere ve bütçeye göre bir model belirlemek oldukça kolay olacaktır. En uygun telefonlar arasında ilk sırada ise Samsung Galaxy Grand yer alıyor. 

Dokunmatik En Ucuz Telefonlar Listesi

Dokunmatik özelliği bulunan en ucuz ve popüler telefonlar listesi ise şöyle;

Samsung Galaxy Grand

GT-I9082 model numarası ile üretilen Samsung Galaxy Grand,  kutudan Android 4.1.2 (Jelly Bean) işletim sistemi ile çıkıyor. Etiket fiyatı ise 395 TL. Telefonun dikkat çeken özellikleri arasında 5.0 inç ekran boyutu, 8 GB depolama alanı, 1 GB RAM ve 2100 mAh batarya.

HTC Rio Windows Phone 8S

Windows Phone 8 işletim sistemi kullanması nedeniyle dezavantajı olsa da uygun fiyatı ile bu handikap ortadan kalkıyor. 466 TL gibi uygun bir etiket fiyatı olan telefonda özellikler ise şöyle; 4.0 inç ekran boyutu, 4 GB depolama alanı, 512 MB RAM, 1700 mAh batarya.

HTC Desire 310

Sıralamada HTC’nin bir diğer cihazı olan HTC Desire 310, Android işletim sistemini kullanmak isteyenler için ideal. Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemi bulunan cihazın etiket fiyatı ise 488 TL. Telefonda yer alan özellikler ise 4.5 inç ekran boyutu, 4 GB depolama alanı, 1 GB RAM ve 2000 mAh batarya.

Alcatel U5

Türkiye pazarında yer alan Alcatel’in uygun fiyatlı modeli olan Alcatel U5 modeli, 499 TL gibi bir fiyat ile satılıyor. 5.0 inç ekran boyutu, 8 GB depolama alanı,  1 GB RAM ve 2050 mAh batarya.

Nokia Lumia 620

Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan bir diğer model olan Lumia 620 ise Nokia’nın yenilenme süreci öncesinde çıkardığı model. 499 TL’den satılan cihazda 3.8 inç gibi küçük bir ekran, 8 GB depolama alanı, 512 MB RAM ve 1300 mAh batarya. 

Bu modellerin liste başı olduğu dokunmatik en ucuz telefonlar listesinde dikkat çeken diğer modeller ve etiket fiyatları ise şöyle;

TP-Link Neffos C5A – 499,90 TL

C5 Mobile Noa 4.5G – 525,00 TL

Samsung Galaxy S3 Mini – 529,00 TL

Vestel Venus GO – 549,00 TL

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.