Emzirme Sütyeni

Yaşantımıza bir bebeğin girmesi en büyük mutluluklardan biridir. Bebekle beraber telaşeli bir döneme girilir ve giyimden beslenmeye ne kadar hayatı kolaylaştırır isek o kadar rahat zaman geçiririz. Anneler her konuda bebeğe adapte olurlar ve giysi seçimleri de rahatlık veren türde olacaktır. Emzirme sütyeni gelişen göğüs bedeninize uyum sağlar, yumuşak kumaştan üretilir ve pratiktir. Hamilelik ve lohusalık süresince kullanılabilen konfor ve kalitede sütyenler üretilir.

Emzirme Sütyen Modelleri

Günlük yaşantımızda çeşitli sütyen modelleri kullanırız. Özellikle destekli sütyenler tercih edilen modellerin başında gelir. Emzirme sütyen modelleri içerisinde destekli modeller de vardır. Hem dışarı çıktığımızda eskisi gibi kendimizi şık hissederiz hem de çıtçıtlı açılan kumaşı ile bebeğimizi rahatlıkla emzirebiliriz. Destekli sütyen alırken telli olmaması gerekir.

Çünkü göğüste süt bezlerine baskı yapar ve göğüs iltihabı oluşmasına sebep olur. Bu nedenle sütyenin pamuklu olması sağlıklı olacaktır. Sentetik kumaştan üretilen sütyenler tercih edilmemelidir, terletip ciltte tahrişlere sebep olabilir. Emzirme sütyeni model ve renklerini incelemek için https://www.lohusasepeti.com/emzirme-sutyeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.