General Mobile Gm 5 Plus Media Markt

Türkiye’nin özellikle orta segment modellerinde en çok dikkat çeken markalardan bir tanesi General Mobile olmaktadır. Uygun fiyatlarıyla kişilerin daha cazip bir alışveriş yapmasına imkan tanıyan General Mobile, her yıl yenilediği modelleri ile de beklentileri karşılamaya çalışmaktadır.

General Mobile Gm 5 Plus

Türkiye’de General Mobile GM 5 Plus modeli için Media Markt gibi alanlar tercih edilebilir. Böylece hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni cep telefonu almak mümkün olacaktır. Kısa süre içerisinde stokların tükenmesi nedeniyle sürekli stok tedarikinin yapıldığı General Mobile Gm 5 Plus Media Markt üzerinde fiyat açısından da son derece uygun durumdadır. Öyle ki 899 TL gibi bir etiket fiyatına sahip olan bu cihaz, mevcut akıllı telefonlar arasında en uygun fiyata sahip cihazlardan birisidir.

General Mobile Gm 5 Plus Modeli Özellikleri Neler?

Ortalama 900 TL seviyelerinde etiket fiyatına sahip olan General Mobile Gm 5 Plus çift sim kart desteği sunmaktadır. Üstelik ülkemizde kullanılan 4,5G internet bağlantısı ile de uyumlu olan bu telefon, böylece yüksek hızda internet bağlantısını mümkün kılmaktadır.

Telefonun kamera kısmına bakıldığında ise 13 megapiksel arka kamera ve ön kamera dikkat çekmektedir. Hem önde hem de arkada bulunan yüksek çözünürlüklü kamera selfie fotoğraflar için dahi durumu cazip hale getirmektedir.

General Mobile Gm 5 Plus Tasarımı 

Metal bir tasarımın tercih edildiği telefonda 4 farklı renk seçeneği de yine kişiselleştirme noktasında seçenek sunmaktadır. Telefonda ekran boyutu 5.5 inç olduğundan dolayı elde tutuş ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Full HD desteği bulunan ekran Gorilla Glass ekran teknolojisi ile korunmaktadır. Cihazdaki RAM 3 GB, dahili hafıza 32 GB olmaktadır. Arttırılabilir hafıza seçeneğine sahip olan bu telefonda, 128 GB’a kadar hafıza arttırılabilmektedir. Böylece telefonla yüksek depolama alanı ihtiyacı olduğunda da kolaylıkla ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

Hızlı şarj teknolojisi ve Google işletim sistemini kullanan General Mobile Gm 5 Plus, Marshmallow sürümü ile kullanıcılara ulaşmaktadır. Cihazda özellikle 4,5G desteğinin olması, yüksek hızlı indirme ve yükleme imkanları sunar. Performans açısından da yine 3 GB RAM bulunması, oyunlarda da kasmadan telefonun destek vermesini sağlamaktadır. Bu bakımdan telefondan beklentileri orta seviyenin üzerinde olan ve fiyat açısından da uygun bir etiket fiyatı isteyen kişiler, General Mobile Gm 5 Plus modelini mutlaka değerlendirmelidir. İncelemelerde ve değerlendirmelerde yüksek notlar alan bu telefon gördüğü ilgiyi hak etmektedir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.