Kişisel Bakım İçin Gerekli Olan Cihazlar

Günlük bakımınızın yanı sıra birde düzenli bakımınız devreye girerse hiç sıkıntıya girmeyin ve kendinize bir iyilik yapın. Beko kalitesinde bulunan kişisel bakım cihazlarından yardım alın. Saç şekillendirici, saç düzleştirici, saç kurutma makinesi ile sınırlı kalmayan kişisel bakım cihazlarının arasında istenmeyen tüylere çözüm olmak için epilatör modelleri de vardır. Kilo kontrolünü sağlamak için led ekranlı dijital tartı da vardır. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılamayı arzuluyorsanız Beko her zaman sizin destekçiniz olacaktır.

İstekleriniz Beko Kişisel Bakım Cihazları İle Karşılanabilir

Beko kalitesine güvenerek, evinizde veya iş yerinizde kişisel bakım cihazlarını kullanabilirsiniz. Kişisel bakım cihazları arasında bulunan iyonizer teknolojisine sahip saç şekillendirici, yine iyonizer teknolojisine sahip saç kurutma makinesi, seramik plakaları olan saç düzleştirici, dijital tartı, epilasyon aletleri ile günlük ve periyodik bakımlarınızı yapabilirsiniz. Saçların doğal bir görünüm kazanmasında etkili olan saç şekillendirici modellerinde otomatik kapanma, lcd ekranı, uzun ve 360 ya da 180 derece dönebilen kordon çıkışı, 2 farklı ısı kademesi özelliği vardır. Kişisel bakım cihazları arasında bulunan saç düzleştirici modelinin ise oyar alt plaka, seramik plaka, hızlı ısınma, led ekran, uzun profesyonel kablo, 2 farklı ısı kademesi, açma – kapama tuşu bulunuyor.

Yine saçların bakımı için uygun olan cihazlar arasında saç kurutma makinesi alternatifi de vardır. Güç 2000 W,  iki adet veya üç hız kademesi, üç adet ısı kademesi ve difüzor özelliği beko kişisel bakım kategorisinde bulunan saç kurutma makinesinin özellikleri arasındadır. Daha da detaylı bilgiler edinmek için * adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.