Mustela Ürünleri

mustela ürünleri

1950 yılından bu yana anne ve bebeklerin sorunlarını çözmeyi amaçlamış firma kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Mustelafirması annelerin hamilelik süreçlerinden itibaren maruz kaldıkları biyolojik ve fizyolojik değişimler sonucu karşılaştıkları cilt yapısının bozulması, hormonal değişimler sonucu oluşan lekeler, sivilceler ve aknelerin çözümünden bebeklerin cilt problemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

mustela 249x300 Mustela Ürünleri

Mustela ürünleri ve özellikleri

Mustela ürünleri özelliklerine göre bölümlere ayrılmıştır. Firmanın hamilelik sırasında ve doğum sırasında kadınların maruz kaldıkaları cilt değişiklikleri için mustela anne, bebeklerin günlük hijyen bez değişimi banyo zamanı ve cilt koruması için mustela bebe, bebeklerin hassas ciltlerini korumak için mustela güneş koruma, bebeklerin ve yeni- doğanların cilt problemleri için mustela dermo – pediatri ürünleri bulunmaktadır.

Mustela anne ürünleri yerleşmiş çatlaklar, henüz oluşmamış çatlaklar, göğüslerde gerilme, yorgun bacaklar, kurumuş ciltler, tahriş olmuş ciltler, emzirme sırasında zedelenen ve ya hassaslaşan meme başlarını hedeflemektedir.

Mustela bebe ürünleri ise gün bakım serisi, banyo serisi, bez değişim serisi ve koruyucu bakım serisi olarak 4 gruba ayrılmıştır.  Mustela bebe yeni doğanların, bebeklerin ve çocukların hassas ciltlerini kimyasallardan korumak, bebekleri ve çocukları güneşin zararlarından korumak, bez değişimi sırasında oluşan pişikleri önlemek, banyo sonrası bebeklerin ve çocukların ciltlerinin nem kontrolünü ve hassas yapısını korumak amacıyla üretilmiştir.

Sabun İçermeyen Saç & Vücüt Temizleyicisi, Pişik & Tahriş Oluşumunu Önleyici Bakım Kremi, Nemlendirici Vücut Losyonu, Çok Kuru & Atopik Ciltler İçin Yumuşatıcı Krem, Yenidoğan Köpük Şampuanı Konak Önleyici, Mustela Ultra Sun Protection Protective Cream, Pişik Oluşumunu Önlemeye Yardımcı Krem, Bebeklere & Çocuklara Özel Saç Şampuanı, Çatlak Oluşumu Önleyici Bakım Kremi mustela kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.