Rüyada Asker Görmek

Genellikle güç ve kuvvet olarak yorumlanan rüyada asker görmek, birçok alim tarafından farklı şekillerde de tabir edilir. Rüyada çatışmaya girdiğini gören bir askerle karşılaşmak, güçlü ve kuvvetli zamanlar geçirmeye başlayacağınıza işaret eder. Belirlediğiniz hedeflere kısa süre içerisinde ulaşacağınızı ve bu hedeflere giderken doğru yoldan gideceğinizi de ifade eder.

Rüya sahibinin belirlediği amaçların kendisi için hayırlı olduğunu ve bu doğru yoldan sapmaması gerektiğini ifade eder. Rüyada görülen asker, özellikle de üniformalı şekilde görülen asker, zenginlik ve sohbet olarak da tabir edilir. Kısa sürede çok fazla bir üne kavuşacağınıza ve zengin olarak şan taşıyacağınıza da işaret eder. Asker görmek, hedeflerin tamamen doğru belirlendiğine ve hiçbir değişiklik yapılmaması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Askere gittiğini ya da rüyada asker olduğunu görmek de zenginlik ve bereket olarak yorumlanır. Ancak kişi sadece kendisinin asker olduğunu ve askere gittiğini gördüyse, sıkıntılı ve fırtınalı zamanların geldiği şeklinde yorumlanır. Ancak bu sıkıntılı ve fırtınalı günlerin katlanabilir olduğu şeklinde de yorumlara yer verilir. Asker olduğunu gören kimse eğer memursa, yakın zamanda atanacağı, eğer atanmış bir memursa, terfi alacağı şeklinde yorumlanır.

Davetlere katılım sağlanacağı ya da bir törende önemli bir görevde bulunacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi bir bayansa, eşinin askerlikle alakalı ya da devletle alakalı resmi bir durumla karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin, her nerede ve nasıl bir sorumluluğu varsa, bu sorumluluğu layığıyla yerine getirdiği manasına da gelir.

Rüyada Askere Gittiğini Görmek

Tören düzenlemek ya da bir davet manasına gelen rüyada askere gittiğini görmek, erkekler tarafından da kadınlar tarafından da görülebilir. Ancak büyük alimler iki cinsiyet için rüyanın manasında değişikliklerin olduğunu öne sürerler. Bir bayan eşinin askere gittiğini gördüyse, bunun manası bir erkek çocuktur. Eğer çiftin bir erkek çocuğu yoksa yakın zamanda erkek çocuk haberi alınacağına işaret eder. Rüyayı gören bir erkek ise herkesten övgü alması ve başarı kutlaması anlamına gelir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.