Rüyada Et Görmek

Bazı alimler tarafından rüyada et görmek sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Hatta üzüntünün çoğalacağı ve kişinin sürekli kederli durumlarla karşılaşacağı manasına gelir. Rüya sahibinin rüyasında et görmesi genel olarak sorunlara ve sıkıntılı günlere delalet eder. Etin yenme şeklinde göre tabirlerde de farklılıklar meydana gelebilir.

Ancak genel olarak, rüyada görülen et, derdin bir türlü derman bulamayacağına ve uzun bir süre rüya sahibinin bu sorunlarla boğuşacağına işaret eder. Rüyada görülen et aynı zamanda hastalık olarak da yorumlanır. Kişinin kendisinin ya da sevdiği birinin bir hastalıkla karşılaşacağına ve bu hastalığın şifasının geç geleceğine, herkesin üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Çiğ Et Görmek

Bazı rivayetlere göre ise rüyada çiğ et görmek, hayırlı gelişmeler olarak tabi edilir. Çiğ et, tamamen kanlı bir şekilde görülmüşse, bu pek iyi bir anlam taşımaz. Kişinin ya kendi başına ya da sevdiklerinin başına bir durum gelecek ve bu durum herkesi üzecek demektir.

Aynı zamanda kansız da olsa çiğ et görmek çoğu zaman hayırsız olarak yorumlanır. Birkaç rivayet olumlu olarak yorumlasa da, büyük alimler, çiğ et görmenin hayırlı işlerle sonuçlanmayacağına dair tabir yaparlar. Aynı zamanda rüyada görülen çiğ et haram para olarak da tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Et Görmek

Şekline ve rengine göre rüyada pişmiş et görmek ise kız çocuk olarak tabir edilir. Rüyada görülen pişmiş et, çocuk sahibi olmayan çiftler için hayırlı bir anlama gelir. Özellikle de kız çocuk sahibi olacaklarına ve yakın zamanda bu evlatla alakalı çok hayırlı haberler alınacağına delalet eder. Etin tamamen pişmiş olduğunu görmek, üzerinde hiçbir kan izi ve lekesi bulunmadığını görmek ise bir kadının kötülük yapmaya hazırlandığı anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Et Görmek

Beyaz etin yanı sıra rüyada kırmızı et görmek ise dua kapılarının açık olduğuna ve rüya sahibinin daha temiz ve samimi duygularla duaya yöneleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağına ve uhrevi duygulara yoğun olarak daha fazla yön vereceğine işaret eder.

Önceki İçerikRüyada Elma Görmek
Sonraki İçerikRüyada Karınca Görmek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.