Rüyada Polis Görmek

Baskın şeklinde ya da bulunduğunuz yere girme şeklinde rüyada polis görmek, tartışmaların yaşanacağı manasına gelir. Rüyada görülen polis tek başına bir gençse, hayat boyu zorluklarla karşılaşılacağı bir döneme girdiğinize işaret eder. Rüya sahibinin zor bir durumla karşı karşıya kalacağına ve bu durumla tek başına başa çıkacağına delalet eder.

Aynı zamanda ev halkından ya da akrabalardan birini polis şeklinde görmek, arkadaşlarınızla ya da aile fertlerinizle sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder. Birçok âlim tarafından rüyada görülen polis, rüya sahibinin bir konuda hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin pek kimse tarafından sevilmediğini ve bunu bilinçaltına iyice yerleştirdiğini de gösterir.

Rüyada üniformalı bir şekilde görülen polis memuru, bazı hayvanlardan beklemediği andan zarar görebilir. Ancak bu hayvanlar yırtıcı olmasına rağmen küçük boylu ve minik hayvanlardır. Aynı zamanda rüya sahibinin azap dolu, korku dolu ve hüzün dolu, feryadın bol olduğu bir kimseyle de karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen polis, etrafınızda bazı tehlikelerin var olduğuna işaret eder.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Kişinin bizzat rüyada polis olduğunu görmek ise hayatında sosyal ve ekonomik açıdan üst mertebelere ulaşacağı anlamına gelir. Bir zaman sonra rahata ereceği ve maddi açıdan bereketli kazançlar sağlayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kişi kendisinin polis olduğunu gördüğünde, gerçek hayatında da bir başarı elde edeceğine işaret eder. Rütbe olarak yükseleceğine, maddi açıdan bereketli günlerin geleceğine, ticaretle uğraştığı takdirde bu ticaretten sağlam bir gelir elde edeceğine de işaret eder.

Aynı zamanda kısa süre içinde vereceği kararın çok başarılı neticeleri olacağına ve mutluluk kapılarının da bir bir açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin polis olduğunu görmesi, bazı âlimler tarafından aile içi tartışmaların biteceği şeklinde de yorumlanır. Memur olan kişinin bu rüyayı görmesi, memurluk hayatında daha yüksek mertebelere ulaşacağını gösterir. Aynı zamanda borçları varsa, borçlarını kısa sürede ödeyeceğine ve rahata ereceğine de işaret eder. Rüya sahibinin çok namuslu, temiz kalpli ve dürüst bir insan olduğunu da belirtir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.