Rüyada Süt Görmek

Bazı âlimler tarafından rüyada süt görmek genel olarak hayırla yorumlanır. Ancak görülen sütün, anne sütü ya da inek sütü olmasına göre tabirlerde de değişiklik meydana gelebilir. Rüyada görülen süt inek sütü ise, rüya sahibinin yakın bir zamanda zorlu bir sürece gireceği anlamına gelir.

Rüyada görülen süt, anne sütü ise rüya sahibinin işlerinin rast gideceği ve hayırlı kimselerle karşılaşacağı anlamına gelir. Özellikle de anne sütü gören rüya sahibinin aile içi kimselerle çok iyi anlaşan biri olduğuna ve zaman içerisinde daha mutlu ve huzurlu bir yuvaya işaret eder.

Süt, beyaz ve berrak, tatlı ve lezzetli ise dünya hayatının da lezzetli geçeceğine işaret eder. Eğer süt ekşi, bozulmuş ya da küflenmişse dünya hayatında kötülük ve günahların bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Süt Görmek Bazen İyi Değildir?

Rüyada süt görmek bazı âlimler tarafından iyi şekilde yorumlanmaz. Özellikle de sütü içtiğini gören kimse için bir hapis ya da zindan tabiri yapılır. Rüya sahibi, sütü sıcak içtiğini hissediyorsa yakın zamanda kendisi ya da sevdiklerinden birisi hapse girecek manasına gelir.

Eğer sütü soğuk içtiğini hissediyorsa, çevresindekilerle arasının giderek daha iyi olacağı ve muhabbetin, sevginin ve saygının artacağı manasına gelir. Sütü kaynattığını gören kimse ise helal kazanç sağlayacak ve bu kazançtan birçok insan da faydalanacak demektir.

Sütü pişirdiğini gören kimse ise büyük maddi bir gelir elde edecek ve zaman içinde mevki ve mertebe sahibi olacak demektir.

Rüyada Süt Görmek, Evladın Hayırlısı Demek

Bazı rivayetlere göre rüyada süt görmek rüya sahibinin evlatlarından yana yüzünün güleceği anlamına gelir. Sütün taştığını gören kimse ise, yakın zaman içerisinde mutlu bir haber alacak ve bu haber aile içinde herkesi sevindirecek demektir. Rüyayı gören kişi bekâr ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet çıkacağına ve bu kısmet ile büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sütünü bir bebeğe verdiğini yani emzirdiğini gören anne ise, sosyal açıdan daha geniş ağlara ulaşacak ve güzel dostluklar edinecek demektir. Sütün fışkırdığını görmek ise rahat yaşama ve geçim derdi olmamasına işaret eder.

 

Önceki İçerikRüyada Polis Görmek
Sonraki İçerikRüyada Tavşan Görmek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.