Rüyada Tavşan Görmek

Zekilik ve saadet olarak yorumlanan rüyada tavşan görmek, yeni bir arkadaş edineceğinize ya da uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdıkla görüşeceğinize işaret eder. Sevimli bir hayvan olan tavşanın farklı renkleri farklı şekillerde yorumlanabilir. Ancak genel olarak tavşanın kendisini görmek, akrabalarından bir konuda destek alacağına delalet eder.

Tavşan sevdiğini görmek birisine arka çıkmak ya da birisinin desteğini almak olarak yorumlanır. Aynı zamanda tavşanı yerken görmek, rüya sahibinin biraz plansız ve programsız bir hayatı olduğunu ifade eder. Rüya sahibinin bir an önce planlı ve programlı, düzenli ilerleyen bir hayatının olması gerektiğine işaret eder. Şayet hayatını düzene sokmazsa, gidişatın iyi olmayacağı, çok fazla yorgunluk ve kötü günlerin olacağı, rüya sahibinin her işine yetişemeyeceği manasına gelir.

Rüyasında tavşanı sevdiğini gören ve hatta başını okşadığını gören kimseler için bolluk ve bereket günleri yakın anlamı çıkar. Aşırı hareketli ve yerinde duramayan bir tavşan gördüğünüzde ise aile hayatınızda söz geçirmekte zorlanacağınız günlerin başlangıcı olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rengi farklı olsa da en çok karşılaşılan rüyada beyaz tavşan görmek, rüya sahibinin hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Rüyada beyaz tavşanla oynadığını gören kimseler için iyi kalpli oldukları ve hoş kişilerle muhabbette olacakları söylenir. Beyaz tavşan kimi âlimler tarafından olumsuz biçimde kimi âlimler tarafından ise olumlu biçimde yorumlanır. Rüyasında tavşan yakaladığını gören kimseler ise, yakın zamanda izdivaç edecek olan kimselerdir.

Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle olan muhabbeti artacak ve hatta yakın zamanda çocuk haberi ya da neşeli başka bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Ancak genel olarak bakıldığında, rüyada görülen beyaz ya da diğer renkli tavşanlar, hayatın zaferlerle dolu geçeceği ve iş hayatında büyük başarılar elde edileceği şeklinde de yorumlanır.

Yumuşak huylu ve güler yüzlü, sıcakkanlı olan bayanlarla tanışacağınıza ve oldukça muhafazakâr bir eş sahibi olacağınıza da işaret eder. Bazı rivayetlere göre ise tavşan görmek mutluluk sembolü olarak kabul edilir. Hoşgörü, iyi huyluluk ve başarı olarak yorumlanır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.