Rüyada Timsah Görmek

Çeşitli anlamlara sahip olan rüyada timsah görmek, genel olarak bir düşman şeklinde tabir edilir. Birçok âlimin hem fikir olduğu bir yorumdur. Düşman, alçaklık ve kişinin çevresinde bulunan dost görünümlü sinsi insanlara delalet eder. Rüya sahibinin sevilen ve sayılan bir insan olduğu ancak bu sevgi ve saygınlığın tamamen menfaatler üzerine kurulu olduğu anlamına gelir.

Rüya gören kişinin, hayatındaki kişilerin her zaman menfaat uğruna saygı ve sevgi gösterdiği, menfaatleri bittiği zaman rüya sahibini terk edecekleri anlamına gelir.  Rüyada bir timsahı beslediğini gören kimse ise hedeflerine ulaşan bir düşman olarak tabir edilir. Rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiğine ve bir an önce hayatındaki kişileri gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada timsahla arkadaşlık ettiğini gören kimse ise çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacak demektir.

Rüyada Timsah Görmek Olumludur?

Rüyada timsah görmek hem olumlu hem de olumsuz tabirleri olan bir eylemdir. Çeşitli şekillerde yorumlanan timsah, genel olarak düşman ve alçaklık yapan kimseler olarak tabir edilir. Rüyada görülen timsahın rengi yeşilse, rakiplerin giderek çoğaldığına ve rüya sahibinin daha kıskanılan biri olduğuna işaret eder.

Rüyada görülen timsahın rengi seçilemiyorsa ya da siyahsa, hasımlara karşı bir galibiyet kazanıldığına ya da kazanılacağına işaret eder. Aynı zamanda eğer timsah su içinde görülüyorsa, düşmanların harekete geçmiş olduğuna ve kısa bir süre içerisinde rüya sahibini zarara uğratacak bir eylem yapacaklarına işaret eder.

Rüyada Timsah Görmek Düşman ve Rakiptir

Düşman ve genelde rakip olarak tabir edilen rüyada timsah görmek, yaşanacak olan sorunlara, dertlere ve çekilecek olan zahmete de işaret ediyor. Timsahın derisini çok yakından görmek ya da timsahı sevmek ise, rüya sahibinin bol kazanç ve bol rızıktan faydalanacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda rüyasında timsah eti yediğini gören kimse ise, bir duruma çok sevinecek ve ömür boyu bu durum yaşama sevinci olacak demektir. Rüyasında timsah yavrusu gören kimseler ise ağır bir hastalık ile karşılaşacak, yorucu bir dönemden geçecek ancak bu dönemi de sevdiklerinin el birliği ile kısa sürede atlatacak demektir.

Önceki İçerikRüyada Tavuk Görmek
Sonraki İçerikRüyada Tuvalet Görmek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.