Rüyada Tuvalet Görmek

Hela olarak da adlandırılan rüyada tuvalet görmek aile ve aile halkı olarak tabir edilir. Aile içinden bazı fertlerin sorunlarla karşı karşıya kalacağına ve diğer aile üyelerinin de bu konuda tartışmalar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda aile içinde kavga ve sorunların giderek artacağına ve uzun vadeli olarak sonuca erişemeyeceklerine işaret eder. Temiz bir şekilde görülen tuvalet, evde bulunan kadınların sorumluluklarının hiçbir zaman bırakmadığı anlamına gelir.

Temiz tuvalet görmek, evde bulunan hanımın hem eşine hem çocuklarına hem de akraba fertlerine kalpten bağlı olduğunu gösterir. Aynı zamanda kadının çocuklarını ömür boyu bırakmayacağı ve her durumda arkalarında dimdik duracağı manası da vardır. Rüyasında tuvalet gören kimseler için hayırlı kapıların açılması tabiri de mevcuttur.

Aile halkı uzun bir boğuşma, tartışma ve kavgalardan sonra huzura erecek ve aile içindeki iletişim daha da güçlü hale gelecek demektir. Farklı bir yoruma da sahip olan tuvalet görülmesi, sıkıntı ve zorluklar olarak da tabir edilir. Kişinin yaşantısına ve uhrevi inançlarına bağlı olarak, rüyasında tuvalet görmesi demek sıkıntılarla karşılaşacağı ve uzun bir süre bu sıkıntıları aşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Molla Cami tarafından yapılan tabire göre rüyada pis tuvalet görmek, ya da tuvaletin taştığını ve pisliklerin etrafa yayıldığını görmek de hayırla yorumlanmaz. Pis tuvalet, kişinin çok çalıştığını ve çok çabaladığını ancak bu çabaların haramla sonuçlanacağı anlamı vardır.

Pis tuvalet, kişinin hanımıyla ya da beyiyle sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlarda hiçbir tarafın alttan almayacağı anlamı da vardır. Aynı zaman rüya sahibinin bir birikimi olduğuna ve bu birikimin bir depo ya da bir mal olarak kullanılacağı anlamı da çıkar.

Rüyada görülen pis tuvalet, bir hizmetçi manasına da gelir. Kişinin hizmetçilik yapacağı ya da ona hizmet edilecek bir alanda bulunacağı anlamına gelir. Aynı zamanda hem pisliği görüp hem kokusunu alan rüya sahipleri için, dedikodu, gıybet ve hasetlik etrafta dolaşıyor demektir. Sözlü manada gönül kıracağı ya da gönlünün kırılacağı anlamı da vardır.

Önceki İçerikRüyada Timsah Görmek
Sonraki İçerikRüyada Üzüm Görmek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.