Rüyada Yangın Görmek

Bir hediyeye işaret eden rüyada yangın görmek çeşitli âlimler tarafından çeşitli şekilde yorumlanır. Rüyada parlayan ve ateş topuna dönmüş bir yangın görmek, rüya sahibinin kendini bir tartışma içinde bulacağına ve bu tartışmanın sonucunu da hediyeyle tatlıya bağlayacağına işaret eder. Aynı zamanda uzun süreli güzel nimetlere sahip olacağına ve dünyada başarıya ulaşacağına da işaret eder.

Yangının giderek büyüdüğünü gören rüya sahibi, dünya hayatında büyük bir destek alarak büyük bir işe kalkışacak ve bu iş sayesinde birçok müjdeli haber alacak şeklinde yorumlanır. Yangının içinde bulunduğunu gören kimse ise, rakipleri ile her alanda zorlu mücadele verecek ancak bu zorlu mücadele sonucunda büyük başarılar elde edecek demektir.

Ateşin üzerinde yürüdüğünü gören kimse ise hayatında bir galibiyet elde edecek ve her sorunun üstesinden rahatlıkla gelecek demektir. Rüyasında yangının kendi evinde ya da kendisine ait bir malın üzerinde çıktığını gören rüya sahibi ise bir takım sıkıntılarla karşılaşabilir.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada kendine ait bir eşyanın yandığını görmek ya da herhangi bir yerde rüyada yangın çıktığını görmek, hane halkından bir kişinin umre ya da hac yapacağı şeklinde yorumlanır. Bazı âlimler tarafından kişinin operasyon geçirmesi gereken bir sağlık sorunu olacağı ve yataklara düşeceği şeklinde de yorumlanır.

Kişi yangının çıktığını tek başına görüyorsa, durgun olan işleri zaman içerisinde açılacak ve kalbine de zihnine de bir ferahlık gelecek demektir. Kişinin kendisini bu yangın içerisinde görmesi, devletten bir yardım alacağına veya cehenneme gireceği bir günah işlediğine işaret eder. Elinin yangında yandığını gören kimse ise, dükkânından ya da yaptığı ticaretten zarar edecek şeklinde yorumlanır.

Yangının sıcaklığını rüyasında hisseden kimse ise dedikoducu demektir. Dedikoduyu çok fazla yaptığı ya da dedikodusu çok fazla yapılan kişi manasına gelir. Rüyasında yangından etkilenmediğini gören kişi ise cennetle müjdelenir şeklinde yorumlanır. Evinin ya da eşyalarının kül olacak kadar yandığını gören rüya sahibini mal ve mülkünde haksız kazanç olduğu ve yağmalamaya maruz kalacağı şeklinde yorumlanır.

Önceki İçerikRüyada Üzüm Görmek
Sonraki İçerikİshale Ne İyi Gelir?
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.