Sezonun Vazgeçilmez Ceket Modelleri

Ceketler, kadın ve erkek, herkesin gardırobunda bulunması gereken bir parçadır. Adeta bir başrol oyuncusu gibi erkeklerin olmazsa olmazıdır. İlk üretildiği zamandan beri şekil olarak neredeyse hiç değişmemiştir. Önceleri zaruret halinde kullanılan ceket, son dönemlerde erkeğin şıklığını yansıtan bir üniforma olmuştur.

Ceket alırken bedenimize uygun olanları tercih etmeliyiz. Son yıllarda ceket ve etek boyları daha kısa olmaya başladı. Ceket cebimize koyacağımız bir mendil, şıklığımızı tamamlar.  Manşetleri bilekte biten ceketleri tercih etmeliyiz. Vücudumuzun hava alması için, polyester içerikli ceket modelleri tercih edilmemelidir.

Şıklığı Yansıtan Ceket Modelleri

Daha önceki sezonlar, yaz aylarında ceket gereksiz olarak görülmekteydi. Şıklığın tamamlaması adına yazın giyilecek keten ceketler, hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Klasik modeller her dönemin gözdesi olmuştu. Bunun yanı sıra spor modeller, daha çok gençler tarafından rağbet görmektedir. Tek başına giyilen blazer, kuruvaze veya militer ceketlerde modeller arasında sayılabilir. Blazer ceket modelleri, farklı kıyafetlerle kombine yapmaya olanak sağlar. Kaliteli kumaşların farklı tasarımlarla hayat bulduğu Cacharel ceketler, kişisel olarak üretilebilmektedir.

Ceket Modelleri ile Tercih Edilen Parçalar

Desenli ve kareli olan ceketler, düz ve sade bir kombinle hoş bir görüntüye kavuşabilir. Gündüz kullanılan bir ceket modeline eklenecek mendil, gece şıklığınızı da tamamlayabilir. Ceketlerin birden fazla kıyafetle kombine edilmesi kurtarıcı bir parça olmasını sağlar. Tişört üzerine giyilen spor bir ceket sizi oldukça havalı görünüme kavuşturur. Bu sebeple her erkeğin dolabında farklı kalıplara sahip ceket modelleri mutlaka bulunmalıdır. Bu sayede moda trendleri yakalamak mümkündür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.