Spor Toto Nasıl Oynanır?

Maç tahminine dayanan eğlenceli ve kazançlı bir oyundur. O haftadaki on beş maçın sonucunu tahmin etmeniz gerekir. Üç farklı olasılık vardır ve bunlar arasından seçim yapılır. Sıkı futbol takipçileri için oldukça eğlenceli bir tahmin süreci olacaktır. Kolonlar, maç tahminleri doğrultusunda doldurulur. Sonrasında ise geriye maç sonuçlarını takip edip tahminlerinizin doğruluğunu gözlemlemek kalır.

Birinci seçenek ev sahibi takım galibiyetidir. İkinci seçenek beraberlik iken üçüncü seçenek ise deplasman takımının galibiyetidir. Tahminlerinizin tutması kazançlı çıkmanız anlamına gelir. Her hafta oynayabileceğiniz, maç tahminine dayalı, keyifli ve heyecanlı bir oyun türüdür.

Spor Totonun Önemli Noktaları

Spor Toto oyununda kuponlar üzerinde yer alan kolonlar vardır. İstediğiniz kadar kolon oynayarak, ücret ödemeniz gerekir. Bir kolon oynamanın bedeli 0,50 TL’dir. Oynadığınız kolon sayısını arttırarak şansınızı da arttırabilirsiniz.

Bir kupondaki kolon sayısı ise 2500’dür. Yani bir kuponda ancak bu sayıda kolon doldurarak oyuna dâhil olabilirsiniz. Tahminlerinize güveniyorsanız az sayıda kolonda da oyunu bırakabilirsiniz.

Sistem oynamak terimi ise, ancak birden fazla sayıda kolon oynayarak mümkün olur. Her kolonda farklı olasılıkları işaretlediğinizde tahmininizin tutma olasılığı artacaktır.

Spor Toto Oynarken Dikkat Etmeniz Gerekenler 

Oyun oynayan herkesin ikramiye kazanması mümkün değildir. Dolayısıyla bir şarta bağlanmıştır. Spor Toto’da ikramiye kazanabilmeniz için az 12 maç tahmininizin tutması gerekir. Yani bir haftada oynanan 15 maç için en az 12 doğru tahmin yapmış olmalısınız.

Eğer tahminlerinizde yanıldığınızı düşünüyorsanız ya da başka bir sebepten vazgeçtiyseniz, oynadıktan 5 dakika sonrasına kadar kuponunuzu iptal etme hakkınız bulunur. Dilerseniz yeni tahminler yaparak oyuna yeniden dâhil olabilirsiniz. Beş dakikalık süre dolduktan sonra ise oynadığınız kuponu iptal etmeniz mümkün değildir.

Spor Toto Oyun Detayları

Şans oyunları her hafta binlerce kişi tarafından oynanır. Bu oyun ise diğerlerinden farklı olarak gerçek hayatta oynanan futbol maçlarına dayanır. Hafta boyunca oynanan on beş futbol maçının sonucunu üç farklı olasılık dâhilinde tahmin etmeniz gerekir.

Spor Toto ikramiye için dört ayrı grup vardır. Bu grupları 12, 13, 14 ve 15 tahmini doğru çıkanlar oluşturur. İkramiye havuzundan belirlenen yüzdelerle talihlilere dağıtım yapılır. Her grubun yüzdesi farklıdır. Yatırılan toplam paraya göre ikramiye havuzu değişir.

Bu oyunu oynamak için belirli bir süre vardır. O haftanın ilk maçı başlamadan hemen önce kapatılır. Artık hafta boyunca oynanan maçların sonuçlarını takip etmeniz ve ikramiye kazanıp kazanmadığınızı gözlemlemeniz gerekir.

Spor Toto İkramiye Devri

Futbol dünyasını yakından merak eden ve maç skorlarını sıkı bir şekilde takip edenler Spor Toto oyununun da başarıyı yakalayabilirler. Tahminlerinin doğru çıkması sayesinde kazanç elde ederler. Her hafta yeni bir heyecan yaşamak ve maç skoru tahmininde bulunarak para kazanmak mümkündür.

Diğer şans oyunlarında olduğu gibi Spor Toto oyununda da ikramiye devri söz konusudur. Ancak sadece ilgili grupta devir olur. Yani 12, 13, 14 ve 15 maç skorunun doğru tahmin edildiği gruplardan hangisinde o hafta doğru tahmin yapılamadıysa, ilgili grubun ikramiyesi bir sonraki haftaya devredilir. Devir yine aynı grup için gerçekleşir.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.