Ülkemizdeki spor gerçeği

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-19 07:22:03Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Ülkemizde tartismasiz en populer spor futbol. Türkiye’deki ilk spor Osmanli döneminde yapilan okçuluktu. Okullarda Beden egitimi, düzenli ve sistemli olarak gerçeklestirilen fiziksel aktiviteler yapiliyor.

spor

Futbol’un populatiresinin kaniti: Türkiye’de spor kulübü sayisi 5988. Bunun 4828’i futbol bransinda. Bu branşın daha çok ön plana çıkmasında hiç şüphe yok ki diğer sporlara göre daha köklü bir maziye sahip olması ve tüm erkeklerce ilgi görmesi sebep olarak gösterilebilir.

Fakat bunun da ötesinde futbol, bir spor dalı olarak spor yapmayan insanlarımıza az da olsa spor yapma alışkanlığı kazandırdığı için oldukça önemlidir.

Spor yapmakla birlikte artık izlemek de bir keyif ve kültür halini aldı. taktiksel sitesi de futbol ağırlıklı olarak sizlere dünkü maç sonuçları ve bugünkü maçlar tarzında güncel bilgileri veriyor. incelemenizi önerebileceğimiz adreslerden birisi diyebiliriz…

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.