Uniq Açık Hava Sineması

UNIQ_Acik_Hava_Sahnesi

İstanbul’da yoğun yaşam koşturmacasından kaçmak isteyen pek çok kişi farklı etkinliklere katılmaya çalışmaktadır. Maddi olarak her hafta sonu İstanbul’dan kaçmak bütçeler açısından mümkün olmayacağı için cezp edici başka faaliyetler bulmak çok daha farklı ve eğlenceli vakit geçirmek herkesin hakkıdır. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile yapılacak faaliyetlerin azalması ve tatil imkanı bulamayanlar için İstanbul sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bu nedenle hafta sonlarını en kaliteli biçimde sevdikleriniz ile geçirmek adına şehirden uzaklaşmadan çözüm bulmaya çalışmaktasınız. İstanbul’un sizlere sunmuş olduğu farklı fırsatları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

İstanbul tarihi ve doğal güzellikleri ile nefesleri kesen eşsiz bir şehrimizdir. Ancak yapılacak aktiviteler maalesef AVM’ler ile sınırlı kalmaktadır. Tıkış tıkış gürültülü alanlar yerine oldukça ferah ve yeşillikler içerisinde değerli vaktinizi geçirebilirsiniz.  İstanbulluların bu arayışına farklı bir soluk olarak hayata geçirilmiş olan Uniq açık hava sineması ile hoş saatler geçirerek harika bir gün geçirebilirsiniz. Yaz ayı boyunca hizmet veren açık hava sineması ile sevdikleriniz ile harika bir zaman geçirebilirsiniz. Şehrin yoğunluğundan kaçarak farklı bir alanda belki geçmişin izlerini yakalayarak belki de ilk defa deneyimleyerek sinema keyfini yaşayabilirsiniz.

Uniq Açık Hava Sineması Nerede?

Nostaljik bir hafta sonu geçirmek isteyen ve eğlencenin yanı sıra kültür sanat etkinliklerine de katılmak için Uniq açık hava sineması en doğru seçim olacaktır. İstanbul’un gözdesi olan Maslak’ta bulunan açık hava sineması ile oldukça keyifli dakikalar geçirecek ve tüm yaz her fırsatta soluğu burada alacaksınız.
Maslak da bu kadar keyifli bir alan daha kesinlikle bulunmamaktadır. Doğa, tarih, eğlence ve sineme keyfini aynı anda suna bilecek başka bir mekanı İstanbul’da bulamazsınız. Sanatseverlerin yeni gözdesi olan Uniq açık hava sinemasına gittiğiniz zaman size sunulmuş olan farklı hizmeti hemen fark edeceksiniz.

Uniq Açık Hava Sineması İle Unutulmaz Günler

İstanbul Maslak’ta bulunan alanda düzenlenen açık hava film festivali de oldukça yoğun ilgi görmektedir. Eğer etkinliğe katılmak isterseniz acele etmelisiniz. Bu festival beş yıldır düzenlenmektedir. Yaz boyunca altmış kadar film sinemaseverler ile buluşuyor. Yerli ve yabancı pek çok filmi Uniq açık hava sineması ayrıcalığı ile akşam veya gün içinde düzenlenen saatlerde izleyebilirsiniz.
Nostaljik bir atmosferde film izlemek isterseniz sandalyelerde oturup ödüllü filminizi izleyebilirsiniz. Biraz daha rahat olmak isterseniz ise sizin için özel olarak ayarlanmış olan uzanma minderleri ile uzanarak oldukça rahat bir şekilde istediğiniz sinema filmini izlemeniz mümkün olmaktadır.
Uniq açık hava sinemasının kuruluş amacı eski günlerde hafızalarda hep mutlulukla hatırlanan açık hava sinema ruhunu modernize ederek yeni neslin beğenisine sunmaktır. Seksenlerin bir kısmından sonra hızla yaşantılarımızdan çıkan açık hava sinemaları bu sayede yaz ayları boyunca yine var olmaya devam etmektedir. Açık hava sinemasının keyfi her zaman farklıdır. Eğer hiç tecrübe etmemiş iseniz kesinlikle Uniq bünyesinde hizmet veren bu sinemalardan birine gitmelisiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.