Vur vur inlesin

Vur vur inlesin Gülşen

Ülkemizin en güzel seslerinden Gülşen yeni albümü Yeni biri ile sevenlerinin karşısına çıktı. Şarkı radyolarda çalınmaya başlandığı ilk andan beri tüm clubların ve eğlence merkezlerinin vazgeçilmezi haline geldi.

Gülşen şarkıları arasında modern altyapısı ile de dikkat çeken şarkı, 2011 in en güzel şarkılarından biri olarak bu yaza damga vuracak gibi gözüküyor. Söz müziği Gülşen’e ait olan şarkının düzenlemesi ise ünlü müzisyen Ozan Çolakoğlu tarafından yapıldı.

Gülşen son albüm Yeni Biri hakkında son zamanlarda çıkarttığı albümler içinde en çok içine yatanın bu olduğunu belirtiyor. Single bir çalışma olan Yeni biri insanların albüm almaktan çekindiği bu günlerde fiyatı ile de oldukça iyi talep görüyor.

En son çıkardığı Önsöz albümündeki satış rakamlarına kısa süre içinde Yeni biri single’ı ile ulaşan Gülşen, bu hareketi ile yaz için albüm çıkartmayı düşünen diğer ünlülere de yol göstermiş oldu. Gülşen şarkıları melodik ve hareketli altyapıları, cesur sözleri ile bu yaz da kendinden söz ettireceğe benziyor.

Ayrıca son zamanlarda patlama yapan gökhan güney son albüm de dinlemenizi önermekteyiz.

Önceki İçerikOnline Müzik Dinleyin
Sonraki İçerikDinlenesi müzikler
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.